Nejlepší DPSS UV laserový zdroj | 3W 5W 10W 15W 20W 25W 30W

UV lasery s vlnovou délkou 355nm jsou široce používány v různých průmyslových aplikacích. Nabízejí několik výhod, jako je krátká vlnová délka, krátké trvání pulzu, vynikající kvalita paprsku, vysoká přesnost a vysoký špičkový výkon. Ve srovnání se zelenými a infračervenými lasery mají UV lasery menší tepelný účinek a vyšší míru absorpce v materiálech díky kratší vlnové délce. Díky tomu jsou ideální pro „studené zpracování“ materiálů.

UV lasery mají jedinečné výhody oproti jiným typům laserů. Mohou omezit tepelné namáhání během zpracování, snížit poškození obrobku a zachovat jeho integritu. Mohou dokonce přímo měnit struktury molekulárního řetězce, díky čemuž jsou vhodné pro ultra přesné zpracování materiálů citlivých na teplo v mikro a nanoměřítku. UV lasery jsou zvláště účinné pro zpracování nekovových materiálů, jako je keramika, sklo, plasty a papír.

Ve specifických aplikacích jsou UV lasery užitečné pro zpracování měkkých plastů, flexibilních desek plošných spojů (FPC) a jejich substrátových materiálů, jako je polyimid. Tyto materiály vyžadují pro přesné zpracování UV lasery a nelze je zpracovávat infračervenými lasery.

Další aplikací, která těží z malé velikosti paprsku a vlastností nízkého tepelného namáhání UV laserů, je mikrovrtání. UV lasery dokážou vyvrtat otvory o velikosti pouhých 10 μm zaostřením vertikálního paprsku přímo skrz substrát.

Pro zpracování keramiky jsou UV lasery nezbytné díky jejich přesnosti a schopnosti splnit požadavky jemného keramického zpracování. CO2 a zelené lasery nejsou schopny dosáhnout stejné úrovně přesnosti. UV lasery se používají pro značení, řezání a vrtání keramiky.

Stručně řečeno, UV lasery s vlnovou délkou 355nm a výkonem v rozmezí od 3W do 25W jsou vynikající volbou pro průmyslové aplikace, které vyžadují přesné zpracování kovových i nekovových materiálů.

2023 Nejlepší DPSS UV laserový zdroj Na prodej!

Koupit 3W-30W dpss UV laserový zdroj přímo od výrobce Best Price, s dostupnou a levnou cenou.

Zobrazují se všechny výsledky 3

3W – 5W vzduchem chlazený DPSS UV laserový zdroj | Řada LARK

Hodnocené 0 z 5
od $2,399.00 Pro hromadné kupující.
Představujeme vzduchem chlazený DPSS UV laserový zdroj ze série JPT LARK. Tento laserový zdroj má vzduchem chlazenou strukturu,

3W – 30W vodou chlazený DPSS UV laserový zdroj | Řada SEAL

Hodnocené 0 z 5
od $1,199.00 Pro hromadné kupující.
UV laserové zdroje řady SEAL, které nabízejí vynikající kvalitu paprsku a perfektní bodové charakteristiky. Integrovaný design

Nahrávají se další produkty, kontaktujte nás pro informace předem.

Hodnocené 0 z 5
od $9.99 Pro hromadné kupující.
Přestože je produkt připraven, ještě nebyl nahrán na náš web. Pokud máte zájem dozvědět se více, kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme více informací.