Zásady vrácení a vrácení peněz

Vítejte v Laser Best Price! Jsme odhodláni zajistit vaši spokojenost s každým nákupem. Naše Zásady pro vrácení a vrácení peněz jsou navrženy tak, aby poskytovaly jasnost a transparentnost ohledně vašich práv a povinností při nákupu na našich webových stránkách laserchina.com. Před zadáním objednávky si prosím pozorně přečtěte tyto zásady. Kontaktujte prosím zákaznický servis pro vrácení zboží a náklady na vrácení zboží by měl zaplatit zákazník, pokud se nejedná o problém s kvalitou produktu.

1. Vrácení

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste se svým nákupem zcela spokojeni, můžete zahájit vrácení do 30 dnů od obdržení objednávky. Aby bylo možné zboží vrátit, musí být nepoužité, v původním obalu a ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. Upozorňujeme, že některé položky, jako jsou personalizované nebo přizpůsobené produkty, nemusí být způsobilé k vrácení, pokud nejsou vadné nebo poškozené při příjezdu.

2. Vrácení peněz

Jakmile bude vaše vrácené zboží přijato a zkontrolováno, budeme vás informovat o schválení nebo zamítnutí vaší refundace. V případě schválení bude vaše refundace zpracována a během 5–7 pracovních dnů bude automaticky připsán kredit na váš původní způsob platby. Upozorňujeme, že poplatky za dopravu jsou nevratné a veškeré příslušné náklady na zpáteční dopravu budou odečteny z vaší refundace.

3. Proces vrácení

Chcete-li zahájit vrácení, kontaktujte náš tým zákaznické podpory na adrese info@laserchina.com s číslem vaší objednávky a důvodem vrácení. Náš tým vám poskytne další pokyny, jak zboží vrátit. Ujistěte se, že je zboží bezpečně zabaleno, aby nedošlo k poškození během přepravy.

4. Doba zpracování

Jakmile obdržíme vaši vrácenou položku, počkejte prosím 3 pracovní dny, než zpracujeme vaše vrácení a vrátíme vám peníze. Děkujeme vám za trpělivost během tohoto procesu.

5. Zásady směny

Výměny bohužel v tuto chvíli nenabízíme. Pokud si přejete vyměnit položku za jinou velikost, barvu nebo styl, doporučujeme zahájit vrácení a zadat novou objednávku požadované položky.

Dodací podmínky

Snažíme se našim zákazníkům poskytovat jasné a transparentní informace o přepravě. Naše přepravní politika zahrnuje následující podrobnosti:

1. Způsoby dopravy

Standardně nabízíme námořní dopravu pro všechny objednávky. Na požádání však mohou být k dispozici alternativní způsoby dopravy, jako je letecká přeprava nebo zrychlená přeprava. Pro více informací o alternativních možnostech dopravy prosím kontaktujte náš tým zákaznické podpory.

2. Dodací lhůta

Objednávky jsou obvykle zpracovány do 3 pracovních dnů od obdržení platby. Upozorňujeme však, že doba zpracování se může lišit v závislosti na objemu objednávky a dostupnosti produktu. Jakmile bude vaše objednávka zpracována, obdržíte e-mail s potvrzením odeslání s informacemi o sledování.

3. Čas doručení

Doba dodání vaší objednávky závisí na vaší lokalitě a zvoleném způsobu dopravy. I když se snažíme doručit objednávky rychle, počítejte s doručením až 14 dní. Zpoždění může nastat kvůli faktorům, které nemůžeme ovlivnit, jako je celní zpracování nebo nepříznivé povětrnostní podmínky.

4. Mezinárodní doprava

Nabízíme mezinárodní přepravu do vybraných zemí. Mezinárodní objednávky mohou podléhat dalším celním poplatkům, daním nebo dovozním clům uloženým zemí určení. Tyto poplatky nese zákazník a nejsou zahrnuty v kupní ceně ani v poplatcích za dopravu. Další informace o potenciálních poplatcích spojených s vaší objednávkou vám poskytne místní celní úřad.

5. Informace o sledování

Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte e-mailem sledovací číslo, abyste mohli sledovat průběh doručení. Upozorňujeme, že po odeslání objednávky může trvat až 24 hodin, než budou informace o sledování k dispozici.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy týkající se našich zásad vrácení a vrácení peněz, neváhejte kontaktovat náš tým zákaznické podpory na adrese info@laserchina.com Jsme tu, abychom vám pomohli a zajistili, že vaše nákupní zkušenost s Laser Best Price bude pozitivní.

Změny těchto zásad

Vyhrazujeme si právo aktualizovat nebo upravit tyto Zásady vrácení a vrácení peněz kdykoli bez předchozího upozornění. Jakékoli změny vstoupí v platnost okamžitě po zveřejnění na našich webových stránkách. Pravidelně kontrolujte tyto zásady kvůli aktualizacím.

Zadáním objednávky na laserchina.com potvrzujete, že jste si přečetli, porozuměli a souhlasíte s dodržováním podmínek uvedených v těchto Zásadách vrácení a vrácení peněz.

Děkujeme, že jste si vybrali Laser Best Price!