Domů - Produkty - Optika a objektiv - Laserová tryska

Nejlepší Laserové trysky | pro laserové řezání a svařování

Laserové trysky jsou základními součástmi pro laserové řezání a svařování. Přesně směrují laserový paprsek a pomáhají plynům do pracovní oblasti pro hladké a efektivní řezy a sváry. Náš široký sortiment laserových trysek pokrývá různé materiály, konfigurace, povlaky a velikosti otvorů, aby vyhovovaly různým požadavkům na řezání.

Jednovrstvé trysky mají jednoduchou vnitřní strukturu ideální pro řezání nerezové oceli a hliníku dusíkem. Úzký proud plynu koncentruje teplo pro úzké, hladké řezy. Dvouvrstvé trysky indukují nadzvukové rychlosti plynu pro rychlé řezání uhlíkové oceli kyslíkem, ale se širšími spárami. Nepotažené a pochromované možnosti vyvažují trvanlivost a odolnost proti rozstřiku.

Průměry trysek od 0.5 mm do 6 mm řídí průtok plynu a charakteristiky paprsku pro optimální řezy tenkých až extrémně silných materiálů. Menší průměry zaostřují paprsek těsněji pro přesné řezání pod 3 mm. Velké průměry šíří energii pro stabilní průnik do desek o tloušťce přes 10 mm.

Vysoká soustřednost mezi ústím a laserovým vývrtem zajišťuje rovnoměrnou distribuci plynu a energie. Naše přísné výrobní normy zaručují konzistenci 0.02 mm pro čisté řezy bez usazování taveniny. Odolné slitiny mědi a zinku správně vedou signály a zároveň odolávají oxidaci.

Pro nejlepší kvalitu, rychlost a odolnost při řezání a svařování laserem si vyberte z našeho rozsáhlého katalogu optimalizovaných, vysoce přesných laserových trysek. Kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky pro odbornou konzultaci.

Laserové laserové trysky 2024 Na prodej!

Koupit laserové svařovací a řezací trysky přímo od výrobce Best Price, s dostupnou a levnou cenou.

Zobrazují se všechny výsledky 3

Nahrávají se další produkty, kontaktujte nás pro informace předem.

Hodnocené 0 z 5
od $9.99 Pro hromadné kupující.
Přestože je produkt připraven, ještě nebyl nahrán na náš web. Pokud máte zájem dozvědět se více, kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme více informací.