Domů - Produkty - Laserové svařovací stroje - Laserový svařovací stroj na šperky

Laserová svářečka šperků | Laserová svářečka šperků pro opravy šperků

Laserové svářečky šperků představují revoluci v designu, opravách a výrobě šperků. Tyto vysoce přesné nástroje využívají koncentrovaný laserový paprsek ke spojení kovů dohromady pro silné a čisté svary během několika sekund. Intenzivní teplo a přesnost laseru umožňuje složité svařovací práce, které nejsou možné s tradičními pájecími hořáky.

Pomocí laserové svářečky šperků mohou klenotníci hladce měnit velikost prstenů, vyplňovat poréznost v odlitcích, znovu hrotit hroty, sestavovat složité kusy a další bez poškození okolních oblastí. Úzká svarová zóna zanechává malé stopy pro téměř neviditelné spoje. Ani rozdílné kovy jako platina a 18K zlato nepředstavují žádný problém.

Mezi další výhody patří snížené plýtvání materiálem, rychlejší obrátka, schopnost svařovat dříve „nesvařitelné“ kusy a nižší dlouhodobé náklady ve srovnání s outsourcingem laserového svařování. Zákazníci budou ohromeni tím, co jejich důvěryhodný klenotník nyní může snadno provést v rámci podniku.

Šperky laserové svářečky představují budoucnost pro maloobchodní klenotnictví, malá studia i velké výrobce. Jejich přesnost, rychlost a nedostatek zkreslení otevírá nové dveře pro kreativní návrhy a náročné opravy. Každý klenotník, který chce pracovat chytřeji, rozšiřovat možnosti a ohromující zákazníky, potřebuje ve svém obchodě jeden z těchto nástrojů, které mění hru.

2024 Nejlepší laserová svářečka šperků Na prodej!

Koupit laserový svařovací stroj na šperky přímo od výrobce Best Price, s dostupnou a levnou cenou.

Zobrazují se všechny výsledky 2

Laserová svářečka na mini šperky – řada JW-M

od $1,999.00 pro prodejce se základní specifikací
  • Vysoká rychlost svařování.
  • Malý svařovací bod, barva okolí nedotčena.
  • Monitorování CCD v reálném čase pro přesné určení polohy.
  • Pokaždé čistý svar.
  • Ultra tenké svařování kovů 0.1 mm.
  • Ekologické a bez znečištění.

Nahrávají se další produkty, kontaktujte nás pro informace předem.

Hodnocené 0 z 5
od $9.99 Pro hromadné kupující.
Přestože je produkt připraven, ještě nebyl nahrán na náš web. Pokud máte zájem dozvědět se více, kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme více informací.