Domů - Produkty - Zdroj laseru - Vláknový laser CW

Nejlepší CW vláknový laserový zdroj | 300-80000W vysoce výkonný vláknový laser

Vysoce výkonné CW vláknové laserové zdroje, také známé jako vláknové lasery s kontinuální vlnou, jsou široce používány v pokročilých výrobních oborech, jako je řezání laserem, svařování a tavení. Tyto vláknové lasery využívají vysoce výkonný laserový paprsek zaměřený na materiál k vytvoření tepelného efektu pro zpracování materiálu. Vysoce výkonné CW vláknové laserové zdroje lze rozdělit na jednovidové CW vláknové lasery a multimódové vláknové lasery s kontinuální vlnou. V současné době mohou mít průmyslové jednovidové a vícemódové kontinuální vlnové vláknové lasery maximální výstupní výkony až 20 kW a 500 kW.

CW vláknové laserové zdroje jsou vysoce stabilní pro laserové svařování, zejména pro lithiové baterie. Lithiové baterie jsou základní součásti elektrických vozidel, které přímo určují celkový výkon vozidla. Přesnost a automatizace výrobních zařízení přímo ovlivňují kvalitu, efektivitu a konzistenci baterií. Proto mají výrobci vysoké požadavky na pevnost svařování, kvalitu paprsku, svařovací účinek a stabilitu. Není pochyb o tom, že CW vlákno je nejlepší volbou.

Hlavní části lithiových baterií, které je třeba svařit, jsou plášť, ucho elektrody, fólie odolná proti výbuchu a baterie. Technologie vláknového laserového svařování může být použita pro těsnící svařování konstrukcí bezpečnostních ventilů, těsnící svařování krycí desky, svařování s vyvedeným uchem, svařování sestavy ucha a svařování připojení baterie.

V oblasti laserového řezání mají naše CW vláknové laserové zdroje vynikající kvalitu a stabilitu paprsku. CW vláknové laserové zdroje mohou dosáhnout přesnějšího řezání tlustých plechů, což výrazně zlepšuje efektivitu zpracování.

Vysoce výkonné CW vláknové laserové zdroje jsou široce použitelné pro řezání, svařování, vrtání, čištění, opláštění, aditivní výrobu široké škály kovových materiálů, jako je nerezová ocel, uhlíková ocel, hliník, měď atd.

2024 Nejlepší CW vláknový laserový zdroj Na prodej!

Koupit 300W-80000W CW vláknový laserový zdroj přímo od výrobce Best Price, s dostupnou a levnou cenou.

Zobrazují se všechny výsledky 3

300W – 6000W CW vláknový laserový zdroj | Jednomodulová řada

Hodnocené 0 z 5
od $1,399.00 Pro hromadné kupující.
Představujeme třetí generaci jednovidových kontinuálních vlnových vláknových laserových zdrojů od Raycus, pokrývající rozsah 300W až 6000W.

6000W – 80000W CW vláknový laserový zdroj | Řada více modulů

Hodnocené 0 z 5
od $99.00 Pro hromadné kupující.
Představujeme vysoce výkonný CW vláknový laserový zdroj Raycus 6000W-80000W. Tento laserový zdroj nabízí vysokou účinnost elektro-optické konverze (>40 %), vynikající

Nahrávají se další produkty, kontaktujte nás pro informace předem.

Hodnocené 0 z 5
od $9.99 Pro hromadné kupující.
Přestože je produkt připraven, ještě nebyl nahrán na náš web. Pokud máte zájem dozvědět se více, kontaktujte nás a my vám rádi poskytneme více informací.